< Zpět na rozvozy Zlín
logo Bellesfleurs.cz

Bellesfleurs.cz - rozvoz květin Zlín

Celkové hodnocení: 94%
5 * (nejlepší)
4 *
3 *
2 *
1 * (nejhorší)

Objednat rozvoz online

Bellesfleurs.cz je online květinářství s nejširším výběrem kytic v České republice, které doručuje kvalitní a čerstvé kytice po celé ČR.

Zákazníci si mohou vybrat z originální nabídky, případně se mohou obrátit na personál s konkrétním přáním. Můžete si vybrat řezané květiny, květinové vazby, moderní aranžmá nebo hrnkové rostliny.

Velkou výhodou Bellesfleurs.cz je i to, že pokud zákazník hledá něco výjimečného, jsou tu kvalifikovaní zaměstnanci, kteří mu rádi pomohou zrealizovat jakýkoli vlastní nápadem, či přáním. Ke každé objednávce také ZDARMA připojí přání s věnováním dle požadavků, nechybí ani sortimentu doplňkového prodeje, zejména vín a čokolád.

Rozvoz květin do všech koutů Prahy je zajištěn do 2 hodin od objednání, objednávky se rozesílají od 7:30 do 24:00 NONSTOP sedm dní v týdnu. Po celé republice je garantováno dodání od úterý do pátku, 8-18h.

Veškeré květiny jsou dováženy několikrát týdně přímo z holandské burzy, jedině tak může být zaručena kvalita a čerstvost. Kytice i aranžmá jsou originální, tvořeny profesionálními floristy. Jako první na český trh přivedli koncept vodního balení – díky němu květiny při přepravě neuvadnou.

Hodnocení a recenze Bellesfleurs.cz

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s rozvozem.

Hodnocení:© 2017 RozvozKvetin.net - Rozvozy květin po celé ČR